Зеленський точно не покине Київ, він безбашений

.

Президент Володимир Зеленський не збирається залишати столицю України.

Джерело: Радник голови ОПУ Михайло Подоляк в інтерв’ю російській журналістці Юлії Латиніній

Пряма мова: «Він точно не покине Київ. Він –людина обезбашенна, у доброму значенні слова. Він не боїться. Він вважає, що має перебувати всередині, у серці країни».

Деталі: Подоляк також прокоментував інформацію іноземних медіа про спроби замаху на Зеленського. За його словами,  президентська контррозвідка постійно контролює ситуацію.

Пряма мова: «Times» повідомили про два замахи. Я думаю, насправді їх було набагато більше, бо первинна ціль у перші три дні була виключно одна.

Основною метою було чинити зовнішній тиск на Київ, увійти та спробувати знищити Володимира Зеленського. Але у Генштабу РФ цього не вийшло, а зараз уже немає сенсу».

Деталі: На думку радника голови ОПУ, Володимир Путін абсолютно не розуміє внутрішньої ситуації в Україні та має хибні уявлення про президента України. Також Подоляк розкритикував розвідку й контррозвідку РФ, які «розповідали Путіну казки».


Що передувало
: Від початку російсько-української війни президент Володимир Зеленський пережив щонайменше три спроби замаху, повідомляло британське видання The Times.Пряма мова: «Наш президент із великим стрижнем людина, він готовий витримати будь-який удар. Він не готовий ламатися під впливом якихось зовнішніх чинників».

Категорія
Влада
Немає коментарів

Коментувати

*

*