Європарламент підтримав надання Україні статусу кандидата на вступ до ЄС

.

Європейський парламент визнає європейську перспективу України та працюватиме над тим, щоб Україна отримала статус кандидата на членство. Про це заявила президентка Європарламенту Роберта Метсола на позачерговій пленарній сесії, присвяченій війні РФ проти України.

“Ми визнаємо європейську перспективу України. І, як чітко зазначає резолюція (яку планує ухвалити Європарламент. – Ред.), ми вітаємо заявку президента України про статус кандидата, і ми будемо працювати над цією метою. Тому що ми хочемо, і ми повинні зустріти майбутнє разом”, – сказала Метсола.

Вона заявила, що Європарламент повністю підтримує українців у їхній “боротьбі за виживання у ці темні часи нашої історії”.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що найкраще рішення, яке зараз може ухвалити Європейський Союз – це негайно взяти Україну до свого складу.

На засіданні парламенту присутні усі топ-посадовці ЄС – президент Євроради Шарль Мішель, президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн, головний дипломат Євросоюзу Жозеп Боррель.

Нагадаємо, 28 лютого Україна звернулася до Європейського Союзу з проханням про невідкладне приєднання.

“Ми звертаємось до Європейського Союзу щодо невідкладного приєднання України за новою спеціальною процедурою. Ми вдячні партнерам за те, що вони поряд з нами. Але наша мета – бути разом з усіма європейцями і головне – бути на рівних. Я впевнений, що це справедливо. Я впевнений, що це можливо”, – заявив Володимир Зеленський.

Європарламент підтримав надання Україні статусу кандидата на вступ до ЄС

 

Категорія
Новини
Немає коментарів

Коментувати

*

*