Єгорівка стає «CREATIVE»

Сьогодні, 30 листопада 2021 року, відбулося урочисте відкриття ресурсного центру «CREATIVE» на базі Єгорівського сільського будинку культури Вугледарської міської територіальної громади
 Участь у заході взяли керівник Вугледарської міської ВЦА Сергій НОВІКОВ, перший заступник міського голови Євген МАТВІЄНКО, заступник міського голови Андрій БОЧКОВ, Єгорівський сільський голова Ігор СЕМЕНЧУК, начальник Вугледарського міського відділу культури і туризму Валентина ЧУМАКОВА, директор Агенції Розвитку Вугледара Федір СОРОКІН, представника Данської Ради у справах біженців в Україні.
Громадською організацією «Крокуємо в майбутнє» було подано грантову заявку на створення ресурсного центру «CREATIVE», який у подальшому було реалізовано та побудовано за підтримки та фінансування  Данськоїради у справах біженців в Україні.
Завдяки цій ініціативі в громаді створено вільний простір, місце для зустрічей сільської молоді, місце, де кожна людина може себе реалізувати, навчатися, самовдосконалюватися, долучатися до участі у громадському житті та просто спілкуватися.
Варто зазначити, що на сьогодні особливо актуальним є питання дозвілля молоді у сільській місцевості. Переважна більшість сільської молоді цілеспрямована, з власними захопленнями та інтересами, проте відсутність сучасного місця для вільного спілкування, самореалізації, виходу до інтернет-ресурсів – основна проблема в організації дозвілля молоді у селі.
Категорія
ПублікаціїСуспільство
Аватар

Головний редактор порталу. Директор неприбуткової установи "Агенція Розвитку Вугледара". Громадський діяч.
    Немає коментарів

    Коментувати

    *

    *