Western Union та інші міжнародні системи скасували комісії за перекази в Україну

.

Низка міжнародних систем переказу коштів підтримують Україну та скасували плати за перекази в Україну.

Про це повідомив Нацбанк України у своєму телеграм-каналі.

Зазначається, що Національний банк отримав інформацію про безкоштовні послуги для українців та скасування плати за перекази в Україну від таких міжнародних систем переказу коштів:

  • Western Union,
  • MoneyGram,
  • Ria Money Transfer,
  • INTELEXPRESS,
  • TransferGo.

Читайте також15 день війни. Хроніка боротьби. Головні перемоги України та українців

«Україна та її громадяни відчувають потужну підтримку від світової фінансової спільноти. Тепер до неї долучилися міжнародні системи переказу коштів. Ми вдячні кожному за підтримку України та солідарність з українським народом, який самовіддано захищає свою країну», — прокоментував директор Департаменту платіжних систем та інноваційного розвитку НБУ Андрій Поддєрьогін.

Ria

Крім того, компанія Ria підтримає організацію Save the Children у її зусиллях допомогти мільйонам українських дітей, які постраждали від війни в Україні, та їх сім’ям. Для цього Ria активує свою глобальну мережу для збору пожертвувань клієнтів для допомоги українським дітям.

INTELEXPRESS

Також за допомогою міжнародної системи переказу коштів INTELEXPRESS можна зробити миттєві та безкоштовні перекази на спеціальні рахунки для збору коштів на підтримку Української армії та гуманітарну допомогу українцям, що потерпають від війни.

Euronet

Зі свого боку, глобальна платіжна мережа Euronet, що має розгалужену мережу банкоматів по всьому світу, оголосила про скасування плати за свої послуги для громадян України. Відтепер власники платіжних карток, емітованих в Україні, можуть без комісій зняти готівку в банкоматах мережі Euronet в Україні, Польщі, Угорщині, Словаччині та Румунії.

Blik

Водночас польська система миттєвих платежів Blik створила спеціалізовану сторінку для здійснення її користувачами допомоги Збройним Силам України (виключно у межах Польщі). Кошти надходитимуть на рахунок Національного банку України, відкритий у державному банку Bank Gospodarstwa Krajowego у Польщі.

Нагадаємо, фінансова група ICU запустила продаж військових облігацій України для фізосіб.

Western Union та інші міжнародні системи скасували комісії за перекази в Україну

Категорія
Новини
Немає коментарів

Коментувати

*

*