Відкритий Різдвяно-Новорічний ярмарок «Хай уся земля почує – Новосілка колядує»

.
15 січня у смт Велика Новосілка відбувся Відкритий Різдвяно-Новорічний ярмарок «Хай уся земля почує – Новосілка колядує», на який зібрались творчі колективи з 20-ти міст та сіл Донецької області.
У програмі ярмарку були представлені: виставка-продаж сувенірної продукції, ярмарок солодощів, святкова костюмована хода з Різдвяними символами, фотозони з костюмованими героями, Різдвяний стіл з обрядовими стравами, конкурси «Найсмачніша кутя», «Краща Різдвяна зірка», театралізована вистава «Вертеп», пролог «Кумедні випадки на ярмарку» та чудова концертна програма «Колядуймо разом».
Учасників ярмарку привітала заступник голови Великоновосілківської селищної ради.
Вся програма ярмарку була пронизана українським колоритом. Глядачів зачарувала неповторність народних звичаїв, танців, обрядів та різноманітність основної різдвяної страви – куті.
Колектив Вугледарського міського культурно-дозвіллєвого центру також відвідав ярмарок.
Організатори цього чудового Різдвяного заходу високо оцінили професійну майстерність народного вокального ансамблю «Берегиня».
Під бурхливі оплески глядачів вугледарці отримали два дипломи за перше місце у номінаціях: «Найсмачніша кутя» та «Краща Різдвяна зірка».
А також дипломи отримали наші майстрині: Климова С.П., Свєтлична Л.В., Табацька В.В..
Фіналом святкової програми став великий хоровод від ансамблю «Натурель» м. Курахове.
https://www.facebook.com/photo/?fbid=1115235452556791&set=pcb.1115219445891725
Категорія
ВажливеНовини
Немає коментарів

Коментувати

*

*