Верховна Рада встановила межі п’яти міст

.
Верховна Рада України ухвалила розроблені Мінрегіоном постанови про зміну і встановлення меж п’яти міст. Рішення дозволить громадам розробити власні стратегії розвитку та генеральні плани. Про це повідомив генеральний директор Директорату з питань розвитку місцевого самоврядування, територіальної організації влади та адміністративно-територіального устрою Міністерства розвитку громад та територій Сергій Шаршов.
💬 «Відсутність чітких меж міст сповільнює їх розвиток. Рішення Парламенту є відправною точкою для ефективного використання містами власного потенціалу і подальшого зростання. Відтепер вони зможуть створювати стратегії розвитку та генеральні плани. Це допоможе громадам підвищити власний інвестиційний потенціал та залучити більше інструментів для просторового розвитку», — наголосив Сергій Шаршов.
Зауважимо, йдеться про такі міста:
➡ Бердичів Бердичівського району Житомирської області;
➡ Виноградів Берегівського району Закарпатської області;
➡ Вугледар Волноваського району Донецької області;
➡ Іршава Хустського району Закарпатської області;
➡ Носівка Ніжинського району Чернігівської області.
Зазначимо, у жовтні минулого року Верховна Рада України ухвалила постанови про зміну і встановлення меж трьох міст України — міста Соснівка на Львівщині, Іллінці на Вінниччині та Попасна на Луганщині.
ℹ️ Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов повідомив, що Уряд затвердив Класифікацію обмежень у використанні земель.
Категорія
Новини
Немає коментарів

Коментувати

*

*