Увага! Запрошуємо на службу в поліцію Донеччини

Інформація взята з офіційного джерела організації та є актуальною на час публікації на сайті

З 14 лютого до 4 березня в поліції Донецької області оголошено набір на 25 вакантних посад. Приєднуйтесь, щоб отримати досвід у правоохоронній сфері та бути корисними своїй країні.

Кандидати, які мають вищу юридичну освіту, мають змогу реєструватись на посади слідчого та дізнавача.

Особи, які здобули повну загальну середню освіту, можуть проходити відбір на посади помічника чергового, поліцейського з логістики та поліцейського батальйону конвойної служби.

Основні вимоги до кандидатів:

— вік від 18 років;

— повна загальна середня або вища освіта;

— вільне володіння українською мовою;

— знання Конституції України, ЗУ «Про Національну поліцію», ЗУ «Про запобігання корупції», а також кваліфікаційні знання відповідно до обраної посади;

— наявність державного сертифікату вільного володіння державною мовою (С-1, С-2) для кандидатів на посади середнього складу (слідчий, дізнавач).

Ми пропонуємо:

— заробітну плату від 11 000 грн. для посад молодшого складу поліції та від 13 000 грн. для посад середнього складу поліції (після успішного проходження первинної професійної підготовки);

— соціальне забезпечення згідно з чинним законодавством;

— професійну підготовку за міжнародними стандартами;

— можливість підвищити освітній ступінь вищої освіти у вищих навчальних закладах зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських;

— перспективу кар’єрного росту.

Анкету для участі у конкурсі можна заповнити на сайті nabir.np.gov.ua у вкладці «Відкриті конкурси». Для цього оберіть «Донецьку область», після чого вподобану Вами посаду та заповніть свої анкетні дані. У подальшому дотримуйтесь інструкцій, які будуть надходити на Вашу електронну пошту.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном (050)324-69-79 (Telegram) або на електронну адресу sektordonobl@ukr.net.

http://volnovaha-police.dn.ua/news/view/6670

Категорія
Оголошення
Немає коментарів

Коментувати

*

*