Уряд врегулював механізм отримання працівниками поліції та служби цивільного захисту житла в лізинг

На засіданні Кабінету Міністрів України 2 лютого прийнято рішення щодо поліпшення соціального захисту поліцейських, осіб рядового та начальницького складу служби цивільного захисту шляхом забезпечення їх житлом на умовах фінансового лізингу. 

Відповідно до прийнятого рішення приведена у відповідність до чинного законодавства постанова Уряду від 14 листопада 2018 року № 1201, що регулює забезпечення поліцейських та осіб рядового та начальницького складу служби цивільного захисту житлом у лізинг. Зокрема, змінами передбачено, що надавати послуги фінансового лізингу і передавати лізингоодержувачам житло має право не лише Державна іпотечна установа, а й приватне акціонерне товариство «Українська фінансова житлова компанія».

«Механізми соціального захисту працівників системи МВС, зокрема, можливість придбання житла у лізинг поліцейськими та працівниками служби цивільного захисту, мають працювати ефективно, з урахуванням усіх законодавчих змін. Адже це один із вагомих стимулів для належного виконання службових обов’язків правоохоронцями та рятувальниками», – зазначив очільник МВС Денис Монастирський.

Нагадаємо, що постановою КМУ № 1201 установлено розміри частини суми, яка відшкодовує частину вартості житла, залежно від стажу служби лізингоодержувача. Вона становить від 5 до 30 відсотків щомісячної суми, яка відшкодовує частину вартості житла.

Департамент комунікації МВС України

http://volnovaha-police.dn.ua/news/view/6639

 

Категорія
Влада
Немає коментарів

Коментувати

*

*