У Донецькій області стартує проєкт «Розвиток мережі центрів молодіжного волонтеріату»

.

Реалізацію обласного проєкту «Розвиток мережі центрів молодіжного волонтеріату» розпочав у січні 2022 року Донецький обласний дитячо-молодіжний центр  за підтримки управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької ОДА та у співпраці з ГО «Молодіжний центр «Територія ініціатив».

Учасниць та учасників проєкту привітала начальниця управління сім’ї, молоді та масових заходів НПВ Донецької ОДА Лілія Золкіна. Вона наголосила на важливості розвитку молодіжного волонтеріату в області та побажала всім успіхів у роботі з молоддю та позитивної реалізації волонтерських ініціатив.

Проєкт розраховано на керівників та керівниць, відвідувачів та волонтерів молодіжних центрів та громадських об’єднань, що працюють з молоддю з 10 громад п’яти районів  Донецької області, та спрямовано на спеціалізоване навчання з наступних тем: менеджмент волонтерів, робота в команді, розвиток практичних навичок активного громадянина та лідерських якостей, популяризація культури  волонтерства.

Протягом 2020 – 2021 років в рамках реалізації обласного проєкту «Розбудова мережі місцевих центрів розвитку молодіжного волонтераіту в Донецькій області»  на базах 10 молодіжних центрів було успішно створено центри молодіжного волонтеріату та реалізовано волонтерські ініціативи в 10 громадах області. Проєкт «Розвиток мережі центрів молодіжного волонтеріату» доводить сталість розвитку волонтерського руху серед молоді області.

https://dn.gov.ua/news/u-doneckij-oblasti-startuye-oblasnij-proyekt-rozvitok-merezhi-centriv-molodizhnogo-volonteriatu

Категорія
Суспільство
Немає коментарів

Коментувати

*

*