Центрі надання адміністративних послуг міста Вугледара надається послуга «Мобільний адміністратор»

.

Rose Gontar

Центр надання адміністративних послуг міста Вугледара

З метою наближення адміністративних послуг до мешканців, у Центрі надання адміністративних послуг міста Вугледара надається послуга «Мобільний адміністратор».
Ця ідея реалізована для забезпечення послугами людей, які через різні життєві обставини опинилися в ситуаціях, коли фізичний стан не дає можливості самостійно вирішити питання щодо оформлення необхідних документів. Здебільшого, це люди з обмеженими можливостями чи похилого віку.
Відтепер працівник ЦНАПу виїжджатиме до громадян для надання послуги. Для цього треба подати заявку. Зробити це може хтось із рідних, особа за довіреністю або ж соціальний працівник (якщо людина одинока). До заяви також потрібно додати підтверджуючий документ про стан здоров’я.
Надання адміністративних послуг через сервіс «Мобільний адміністратор» поширюється на мешканців громади з категорії осіб:
  • які досягли 80-річного віку;
  • з інвалідністю 1 групи;
  • які, за висновком лікарсько-консультативної комісії, не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги.
Стан здоров’я суб’єкта звернення підтверджується одним з наступних документів:
  • посвідченням інваліда 1 групи;
  • довідкою медико-соціальної експертної комісії про наявність інвалідності 1 групи;
  • довідкою сімейного лікаря або висновком медико-соціальної експертної комісії про необхідність хворого в постійному сторонньому догляді та нездатності до самообслуговування (має обмеження життєдіяльності в частині пересування).
Нагадаємо, що надання послуги з використанням сервісу «Мобільний адміністратор» відбулося завдяки Програми ООН з відновлення та розбудови миру.
✅Виїзна послуга «Мобільний адміністратор» — БЕЗКОШТОВНА. Оплата здійснюється тільки за послуги, за які передбачений адміністративний збір за законом.
📞Консультацію з даного питання можливо отримати за телефоном (06273)6-55-11 або попередньо звернувшись до ЦНАП для узгодження часу виїзду та необхідного пакету документів.
Категорія
ЦНАП
Немає коментарів

Коментувати

*

*