США виділяють $50 млрд на гуманітарну допомогу українцям

.

Вашингтон виділить $50 млрд на гуманітарну допомогу українцям, які потерпають від російської агресії.

Про це під час спільної пресконференції з президентом Польщі Анджеєм Дудою заявила віцепрезидент США Камала Гарріс, пише Укрінформ.

За словами віцепрезидента, кошти буде виділено з програми продовольчої допомоги.

“Весь цивілізований світ відчуває лють, коли бачить, що коїться в Україні з невинними дітьми, матерями, батьками, бабусями і дідусями – людьми, які утікаючи, залишають все, що вони мали. Ми підтримуємо українців, які продемонстрували величезну відвагу”, – підкреслила вона.

Гарріс повідомила, що у міністерстві юстиції створено слідчу групу, яка займеться вивченням злочинних дій росіян, зокрема російських олігархів.

Віцепрезидент США також зазначила, що всі є свідками немислимих злочинів, які здійснюються РФ у значних масштабах. Вона навела приклад обстрілів пологового будинку і дитячої лікарні в Маріуполі.

“Очевидно, що разом, солідарно ми зробимо усе, щоб забезпечити усі гуманітарні потреби, а також безпеку України та українського народу”,- підкреслила Гарріс.

Читайте також: 15 день війни. Хроніка боротьби. Головні перемоги України та українців

Раніше ми повідомляли, що Міжнародний валютний фонд перерахував Україні 1,4 млрд дол. США в еквіваленті за програмою екстреної підтримки Rapid Financing Instrument відповідно до рішення Ради директорів МВФ.

США виділяють $50 млрд на гуманітарну допомогу українцям

 

Категорія
Новини
Немає коментарів

Коментувати

*

*