Портал Угледарской ОТГ
Новости, справки, расписания и информация Угледара и сел

Вугледарська цетральна міська лікарня

0 96

Адреса: м. Вугледарвул. Молодіжна, 19

Контакты:

Телефон: (06273) 6-56-77

Email: gb.ugledar@gmail.com

Сайт: https://вугледар.лік.укр

Команда закладу виконує складну й водночас почесну місію, забезпечуючи надання медичної допомоги вугледарцям, які довірили нам опікуватися своїм здоров’ям. Разом з Вами проходимо нелегкі етапи на шляху реформування медичної галузі.

Продовжуємо закладати підґрунтя трансформації у вторинній ланці медицини. Не все спрацьовує ідеально. Ми знаємо про недоліки і, повірте, робимо все, аби впроваджуючи новації, швидко вирішувати проблемні питання. Тож просимо з розумінням ставитися до тимчасових збоїв. Усім нам – і медикам, і пацієнтам – слід бути відповідальними і мати бажання дослуховуватися один до одного, відходити від існуючих стереотипів мислення.

Свідомі того, що наша спільна мета та пріоритет нашої діяльності – перехід до нових медичних стандартів, задоволення очікувань територіальної громади на якісну медицину – відповідає запитам часу і українського суспільства.

Перечень услуг:

Комунальне некомерційне підприємство “Лікувально-профілактична установа Центральна міська лікарня Вугледарськой міської ради” – сучасний медзаклад, що надає кваліфіковану медичну допомогу в м. Вугледарю Це єдина в місті амбулаторно-поліклінічна медична установа. Код ЄДРПОУ: 05492858.

Поліклініка має ліцензію на медичку практику за всіма спеціальностями (ліцензія на провадження господарської діяльності з медичної практики: реєстраційне досьє від 23.08.2019 № 1894, видана МОЗ України).
Медзакладу присвоєна перша акредитаційна категорія,(акредитація: сертифікат МЗ №000218, перша категорія, видана Акредитаційною комісією).

Фахівці ведуть прийом за 16  лікарськими спеціальностями, обслуговуючи 15,1 тисяч людей.

У скаді ЛПУ ЦМЛ м. Вугледара функціонує:

1. Стаціонарні відділення на 90 ліжок, показник забезпеченості складає 45,1 на 10000 населення, в тому числі:

  • Терапевтичне – 45 ліжок, із них – 15 ліжок неврологічного профілю
  • Відділення хірургічного профілю – 20 ліжок.
  • Дитяче відділення – 10 ліжок.
  • Гінекологічне відділення – 15 ліжок.

2. Консультативна діагностична поліклініка на 300 відвідувань в зміну, центр хірургії 1-го дня . В поліклініці ведетьсяприйом по 16 спеціальностям.
3. Лікувально-діагностичні відділення і кабінети:

  • лабораторія, в т.ч. клінічна,біохімічна та бактеріологічна, Лабораторія атестована, Виконується повний набірлабараторних досліджень.
  • фізіотерапевтичне відділення з повним набором кабінетів, що оснащені медичною апаратурою згідно табелю оснащення.
  • кабінети функціональної діагностики в яких виконується функціональні обстеження стану серцево-судинної системи втому числі і холтеровське моні торування та дослідження стану системи органів дихання і нервової системи.
  • кабінет УЗД
  • рентгенологічне відділення в складі 2 рентгенелогічних кабінетів та кабінета флюорографічного обстеження, що оснащені сучасними цифровими діагностичними комплексами.

4. Адміністративно – господарська служба КЗ Вугледарський ВЦПМСД

В складі КЗ «Вугледарський ЦПМСД» функціонує 2 амбулаторії загальної практики сімейної медицини на 300
відвідувань в зміну де ведуть прийом 6 лікарів загальної практики сімейних лікарів,1 дільничний терапевт і 3 дільничних
педіатра, денний стаціонар на 30 ліжок загальносоматичного профілю

Екстрена медична допомога надається бригадами «Станція швидкої медичної допомоги м. Волноваха – ВСП КЛПУ«ОЦЕМД та МК.»
З 1979 року колектив очолює Корнієнко Петро Андрійович, кваліфікований лікар вищої категоріі з багаторічним стажем та досвідчений управлінець.

ЛПУ ЦМЛ укомплектована кадрами лікарів на 86,0%, медичними сестрами і молодшим медичним персоналом лікарня укомплектована на 100%. Кількість лікарів, що мають кваліфікаційні категорії 92.4 % в тому числі вищі 12, перша 9, друга 10. Кількість медичних сестер що мають кваліфікаційні категорії 74,8%

КЗ ЦПМСД укомплектовано лікарями на 73,2 % медичними сестрами та молодшим персоналом на 100% в тому числі вища 9, перша 2, друга ___ Процент атестованих лікарів складає 85,7%, а середнього медичного персоналу– 76,0% від тих хто підлягає атестації.

Медичні працівники систематично працюють над підвищенням професійного рівня, навчаючись на курсах підвищення кваліфікації та відвідуючи тематичні курси в освітніх центрах та мають відповідні сертифікати. Для них притаманне не лише постійне фахове вдосконалення, але й відкритість до новацій та доброзичливе ставлення до пацієнтів, бажання надати кваліфіковану медичну допомогу.

За роки діяльності колектив медичного закладу та його кращі співробітники удостоювались нагород та відзнак різного гатунку за професіоналізм та високий рівень надання медичних послуг населенню.

Фахівці медичного закладу проводять диспансерні та профілактичні огляди, здійснюють динамічний нагляд за закріпленим контингентом населення. Основні зусилля спрямовані на виявлення захворювань на початкових стадіях, призначенні ефективних лікувально-профілактичних заходів та їх проведення з використанням широких можливостей, які має ця багатопрофільна медична установа.

«Ми цінуємо довіру шанованих людей і робимо все, щоб її виправдовувати, – зазначає директор КНП «ЛПУ ЦМЛ ВМР» Петро Андрійович – У нас працюють кваліфіковані фахівці, яким притаманні чудові людські якості – щирість, відкритість, співчуття, готовність прийти на допомогу.

Нововведення, які потребують додаткових зусиль організаційного характеру, освоєння нових знань надбання необхідних навичок, отримують схвальну оцінку медичних працівників поліклініки, які розглядають їх, як такі, що слугуватимуть головній меті – надання якісної та ефективної медичної допомоги вугледарцям, здоров’ям яких вони опікуються не лише у відповідності до своїх професійних обов’язків, але й за покликом душі.

Вам также могут понравиться