Розпочато відбір учасників до 2ї Школи Енергетичної Кооперації

.
Сьогодні ми разом з UCU Business School розпочинаємо відбір учасників до 2ї Школи Енергетичної Кооперації!💚
📌 Відбір відбувається на конкурсній основі та триватиме до 5 лютого 2022 року. Навчання стартує у лютому. Форма реєстрації за посиланням: https://energycooperative.org.ua/mainform/
Школа Енергетичної Кооперації – це двомісячний навчальний інтенсив, що поєднує в собі онлайн та офлайн компоненти, та надає українцям практичні знання та інструменти для створення енергетичних кооперативів. Це дозволить українським громадам, подібно до громад у ЄС та Північній Америці, використовувати механізм кооперації для збільшення власної енергетичної стійкості та створення нових точок економічного зростання.
«Я вже займаюся кооперацією та інвестиціями певний час, і зважаючи на свій досвід, бачу велику перспективу в сфері енергетичної кооперації. Навчання на курсі включає фахову теорію, практичний розгляд «енерго-кейсів», бізнес моделювання кооперативних структур та багато іншого. А комунікація з однодумцями мотивує та надихає.» – ділиться враженнями від навчання на першій Школі керівник соц-інвест відділу «КФГ», співзасновник ГО «ТАДС» та ряду с/г кооперативів – Василь МАРТЮК.
Нагадаємо, що учасники Школи Енергетичної Кооперації, які презентують життєздатні бізнес-плани, матимуть можливість взяти участь у Енергетичному Акселераторі Громад. Ця чотиримісячна програма дозволяє командам енергетичних кооперативів пройти шлях від написання попереднього бізнес-плану до початку залучення інвестицій.
🌐 Більше про Школу, викладачів та проєкт загалом тут: https://energycooperative.org.ua/about/
https://www.facebook.com/miksvugledar
Категорія
ВажливеКорисне
Немає коментарів

Коментувати

*

*