Кандидати, які мають вищу освіту, можуть реєструватись на посади дільничного офіцера поліції та інспектора з ювенальної превенції. Особи з вищою юридичною освітою мають змогу проходити відбір на посаду слідчого та дізнавача.

Кандидатам, які здобули повну загальну середню освіту, пропонуються посади помічника слідчого, поліцейського-водія, поліцейського з логістики та поліцейського батальйону конвойної служби.

Основні вимоги до кандидатів:

— вік від 18 років;

— повна загальна середня або вища освіта;

— вільне володіння українською мовою;

— знання Конституції України, ЗУ «Про Національну поліцію», ЗУ «Про запобігання корупції», а також кваліфікаційні знання відповідно до обраної посади;

— наявність посвідчення водія категорії В (на посаду поліцейських-водіїв);

— наявність державного сертифікату вільного володіння державною мовою (С-1, С-2) для кандидатів на посади середнього складу (слідчий, дізнавач, дільничний офіцер поліції, інспектор з ювенальної превенції)

Ми пропонуємо:

— стабільну заробітну плату;

— соціальне забезпечення згідно з чинним законодавством;

— професійну підготовку за міжнародними стандартами;

— можливість підвищити освітній ступінь вищої освіти у вищих навчальних закладах зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських;

— перспективу кар’єрного росту.

Набір оголошено з 19 до 29 листопада. Анкету для участі у конкурсі можна заповнити на сайті nabir.np.gov.ua у вкладці «Відкриті конкурси». Для цього оберіть «Донецьку область», після чого вподобану Вами посаду та заповніть свої анкетні дані. У подальшому дотримуйтесь інструкцій, які будуть надходити на Вашу електронну пошту.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном (050) 324-69-79 (Telegram) або на електронну адресу sektordonobl@ukr.net.

© Офіційний сайт Національної поліції: https://dn.npu.gov.ua/news/Informacziya/policziya-donechchini-ogolosila-nabir-na-40-vakantnix-posad/