Проєкт USAID запрошує взяти участь у онлайн-курсі «Цілі бізнесу на 2022 рік»

.
Проєкт USAID «Економічна підтримка Східної України» (Проєкт USAID) запрошує представників та керівників мікро, малого та середнього бізнесу (ММСП), самозанятих осіб із Донецької, Луганської областей та півдня Запорізької області, а також міста Генічеськ (Херсонська область), взяти участь у онлайн-курсі «Цілі бізнесу на 2022 рік».
Цілі бізнесу визначають дії, дають орієнтир, відповідно до якого необхідно рухатися підприємцю, а також можуть слугувати критерієм для оцінки успішності бізнесу. Крім того, кожен підприємець має особисті цілі з розвитку власних компетенцій. Саме вони є рушійною силою на шляху до очікуваного результату.
Протягом шести практичних онлайн-сесій курсу «Цілі бізнесу на 2022 рік» ви зможете оволодіти простими, але потужними інструментами бізнес-планування, техніками з розвитку, дізнаєтесь про платформи для менеджменту завдань та сформулююєте стратегічні цілі й оперативні задачі для Вашого бізнесу на поточний рік.
Ви опануєте компетенції:
— ЦІЛЕПОКЛАДАННЯ. Процес вибору однієї або кількох цілей у будь-якій діяльності, уміння формувати конкретні очікувані результати з критеріями та показниками їх вимірювання, від стратегічної мети до операційних завдань.
— БІЗНЕС-МИСЛЕННЯ. Здатність поєднувати досвід, знання, перспективне бачення та поінформованість для прийняття обґрунтованих рішень у діловій сфері, раціональний підхід та вміння зберігати цілісний, довгостроковий погляд на організаційні та бізнес — потреби.
— ПЛАНУВАННЯ. Здатність ефективно розподіляти необхідні для вирішення поставленого завдання час та ресурси, продумувати механізми реалізації прийнятих рішень від стратегії до операційних завдань.
Кожен учасник отримає індивідуальну практичну консультацію із тренеркою курсу для опрацювання власних цілей.
Тренерка курсу — Наталія Дзюба, бізнес-консультантка зі стратегічного розвитку бізнесу за ISO 20700 – 2017, сертифікована бізнес-коучка з організаційного розвитку, фасилітаторка ТоР (Technology of Participation), фахівчиня з креативних методик, експертка з освітньої політики, членкиня Європейського комітету з бізнес-коучингу при ECF (European Coach Federation).
Зареєструватися можна до 13 лютого 2022 р. за посиланням:
Навчання розпочнеться 16 лютого 2022 року.
‼️Просимо звернути увагу, що кількість місць обмежена.
Пріоритет буде надано представникам та керівникам ММСП, самозанятим особам із Донецької, Луганської областей та півдня Запорізької області, а також міста Генічеськ (Херсонська область), представникам вразливих категорій, також опис мотивації теж буду враховано при відборі.
Відбір учасників програми відбуватиметься після завершення реєстрації та включатиме аналіз поданих анкет і телефонну співбесіду з потенційними учасниками курсу. Незараховані учасники отримають інформацію електронним листом.
https://www.facebook.com/ERAUkraine
Категорія
БізнесОголошення
Немає коментарів

Коментувати

*

*