Про забезпечення питною та технічною водою

Інформація взята з офіційного джерела організації та є актуальною на час публікації на сайті
Через пошкодження боєприпасами трансформаторів насосної станції першого підйому Південнодонбаського водопроводу 19.02.2022 було зупинено подачу води на 4 фільтрувальні станції, в тому числі на Великоанадольську, яка забезпечує водою низку населених пунктів, серед них і місто Вугледар, що є найбільшим споживачем води на території Вугледарської міської ТГ.
На період проведення відновлювальних ремонтних робіт на насосній станції першого підйому Південнодонбаського водопроводу, Вугледарською міською ВЦА розробляється низка заходів, направлених на забезпечення водою міста Вугледара, оскільки місто не має резервних джерел водопостачання.
Передусім йдеться про забезпечення питною та технічною водою закладів середньої, дошкільної, позашкільної освіти, закладів охорони здоров’я, забезпечення технічною водою населення міста, а також про підтримку сталої роботи системи теплопостачання.
Саме ці питання були обговорені в робочому порядку 20.02.2022 очільником Вугледарської МВЦА Сергієм НОВІКОВИМ з заступниками за напрямками діяльності, за підсумками якого надані відповідні доручення.
https://www.facebook.com/vugledar.vca
Категорія
Влада
Немає коментарів

Коментувати

*

*