про укладення Публічного індивідуального договору про надання послуг з централізованого водопостачання

Повідомлення від 01.03.2022 про публічну пропозицію (оферту) КП «Водоканал» ВМТГ» про укладення Публічного індивідуального договору приєднання про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення

У зв’язку з прийняттям Закону України від 03.12.2020 № 1060 «Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг» та керуючись нормами ч. 5 ст. 13 вказаного Закону, Правилами надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 5 липня 2019 р. № 690 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 2 лютого 2022 р. № 85),  ст. ст. 633, 634, 641, 642 Цивільного Кодексу України КП «Водоканал» ВМТГ» публікує цю публічну пропозицію (оферту) про укладення публічного індивідуального договору приєднання про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (далі – Договір) для індивідуальних споживачів – власників (співвласників, користувачів) житлових та нежитлових приміщень в багатоквартирному будинку, (індивідуального (садибного) будинку), приєднаних до межі зовнішніх інженерних мереж постачання послуг виконавця та внутрішньобудинкових систем багатоквартирного будинку (індивідуального (садибного) будинку), які отримують послуги для задоволення власних потреб, а також для забезпечення господарських, технологічних (власних) потреб багатоквартирного будинку в цілому.

Договір вважається укладеним, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на веб-сайті КП «Водоканал» ВМТГ» співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали відповідний договір з КП «Водоканал» ВМТГ».

Індивідуальні споживачі у багатоквартирних житлових будинках (індивідуального (садибного) будинку), як фактично користуються послугами з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення або звертаються до КП «Водоканал» ВМТГ» для отримання вказаних послуг, вважаються такими, що ознайомлені, погоджуються та приєднуються до умов публічного індивідуального договору.

У зв’язку з тим, що даний Договір є договором приєднання, його умови не підлягають узгодженню зі стороною, що приєднується (споживачем).

Договір розміщено на веб-сайті КП «Водоканал» ВМТГ» у вільному доступі та у спосіб, що забезпечує ознайомлення зі змістом цього Договору кожної особи, що отримує та звертається до Підприємства, для отримання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

Категорія
Влада
Немає коментарів

Коментувати

*

*