Поліція Донеччини збільшила кількість патрульних нарядів на вулицях вдвічі

На цілодобове чергування заступили 400 поліцейських і нацгвардійців. В умовах посилення гібридних загроз правоохоронці бережуть спокій і безпеку жителів. Зокрема посилено патрулі, що несуть службу в населених пунктах на лінії розмежування.

Аби громадяни відчували себе захищеними, на вулиці вийшли збільшені наряди Національної поліції й Нацгвардії. Сформовано 140 патрулів, з них 119 піших і 21 автомобільний.

До патрулювання залучено й працівників апарату Головного управління Нацполіції в Донецькій області. Публічну безпеку та громадський порядок охороняють також бійці роти поліції особливого призначення Донеччини та підрозділи спецпризначення інших регіонів.

Інструктаж чергових нарядів провів заступник начальника поліції Донеччини Ярослав Меженний. Посилене патрулювання є превентивним заходом, покликаним мінімізувати рівень злочинності та забезпечити спокій громадян.

Серед першочергових завдань правоохоронців – протидія обігу нелегальної зброї та наркотиків, виявлення загроз безпеці громадян, профілактика правопорушень і надання допомоги громадянам.

За добу патрульними нарядами було перевірено понад 1300 осіб. Оперативна ситуація в області залишається контрольованою.

Якщо ви маєте інформацію про підготовку злочинів або виявлення підозрілих предметів, просимо повідомити на лінію 102.

https://volnovaha-police.dn.ua/news/view/6696

Категорія
Поліція