Поліцейські Курахового затримали двох чоловіків під час спроби передати наркотики до виправної колонії

.

Вночі правоохоронці виявили чоловіка, який намагався перекинути згорток з наркотиками через паркан до установи виконання покарань. Під час затримання зловмисник і його спільник вчинили активний опір поліції та намагалися втекти на автомобілі. За фактом відкрито два кримінальних провадження.

Близько 02:00 під час патрулювання співробітники поліції побачили поблизу виправної колонії автомобіль, пасажир якого намагався перекинути «наркопосилку» через паркан закладу.

Зловмисник і його поплічник, що був за кермом авто, вчинили під час затримання опір із застосуванням сили. Однак поліцейські подолали спротив і припинили спробу втечі правопорушників.

Ними виявилися мешканці с. Новодонецьке Покровського району віком 40 та 42 роки.

Чоловіки зізналися у скоєному. Наркотичні речовини вилучені та направлені на експертизу.

Фігуранти затримані в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Відкрито кримінальні провадження за ч. 2 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) та ч. 2 ст. 345 (Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) Кримінального кодексу України.

Покровське районне управління поліції
Донецької області

© Офіційний сайт Національної поліції: https://dn.npu.gov.ua/news/narkotiki/policzejski-kuraxovogo-zatrimali-dvox-cholovikiv-pid-chas-sprobi-peredati-narkotiki-do-vipravnoji-koloniji/

Категорія
Новини
Немає коментарів

Коментувати

*

*