Портал Угледарской ОТГ
Новости, справки, расписания и информация Угледара и сел

Необхідні документи для обміну паспорта громадянина України для виїзду за кордон

25

Відповідаємо на часті питання від наших громадян — які ж документи потрібні для обміну старого паспорта на новий, біометричний, паспорт для виїзду за кордон? Перше та найважливіше — візьміть із собою паспорт громадянина України (це для осіб, що досягли 14-річного віку) та паспорт, який підлягає обміну. Наступне — це документи, що підтверджують такі обставини.

Якщо для дітей (до 14-ти років), то свідоцтво про народження або документ, що підтверджує факт народження, виданий компетентними органами іноземної держави. Увага! Якщо батьки або один із батьків такої особи на момент її народження були іноземцями або особами без громадянства, також подається довідка про реєстрацію особи громадянином України (у разі оформлення паспорта вперше із застосуванням засобів Реєстру).

Також Вам потрібні документи, що підтверджують сплату адміністративного збору, або оригінал документа про звільнення від його сплати.

У разі оформлення паспорта особі, що не досягла дванадцятирічного віку, або особі, яка не може пересуватись самостійно у зв’язку із тривалим розладом здоров’я, та яка потребує термінового лікування за кордоном, що підтверджується відповідною довідкою лікувального закладу, може бути подано одну фотокартку розміром 10 х 15 сантиметрів для внесення відцифрованого зображення особи шляхом сканування.

Пам’ятайте, у разі наявності віз на старому паспорті, Вам необхідно повідомити працівників міграційної служби та написати заяву про повернення такого документа, що підлягає обміну після його анулювання.

Якщо всі документи готові, звертайтеся у територіальний підрозділ ДМС, де Вам допоможуть заповнити заяву-анкету та оформити паспорт для виїзду за кордон.

Нагадаємо, що оформлення документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство України чи спеціальний статус особи, у період дії карантину здійснюється за місцем звернення особи.

Головне управління ДМС у Львівській області

https://dmsu.gov.ua/news/region/10464.html

Вам также могут понравиться