Перемога у війні — це повне відновлення суверенітету і повернення Криму і Донбасу, — Ахметов

Перемогою України у війні проти російської агресії буде повне відновлення суверенітету в межах міжнародно визнаних кордонів, включаючи Крим і Донбас.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на бізнесмена Ріната Ахметова в коментарі американському Forbes.

«Повне припинення бойових дій, повне виведення російських військ з території України і повне відновлення державних кордонів України в межах, визнаних міжнародним правом. Тобто включно з Кримом і Донбасом», — відповів бізнесмен на питання, що б було перемогою для України в цій війні.

Ахметов також подякував міжнародним партнерам України за безпрецедентну консолідовану підтримку.

«Що ще вони можуть і повинні зробити? Я думаю — все, про що просить Україна, просить український народ і український президент», — додав Ахметов.

Обстріли мирних міст російськими військами він назвав злочином проти людства.

«Те, що відбувається — військовий злочин і злочин проти людства щодо України та українців. Яким немає ні пояснень, ні виправдань», — зазначив бізнесмен.

«Путін націлений на країни, де є демократія, свобода, незалежність. А це означає, що його метою можуть бути всі країни вільного світу. Якщо Україна разом з вами його не зупинить, то ніхто не знає, хто буде наступним», — вважає Ахметов.

Він також підкреслив, що після перемоги України пошкодує ні сил, ні коштів для відновлення країни.

«Я в Україні і не збираюся нікуди їхати. Живу я зараз з тими ж почуттями, що і кожен українець — в очікуванні, що війна в нашій країні закінчиться нашою перемогою. І ми зможемо почати відновлювати нашу країну, щоб зробити її щасливою і процвітаючою. Зі свого боку, я не пошкодую на це ні сил, ні коштів», — підсумував Ахметов.

Перемога у війні — це повне відновлення суверенітету і повернення Криму і Донбасу, — Ахметов

Категорія
Суспільство
Немає коментарів

Коментувати

*

*