Звернення міського голови у зв’язку із дією карантину у Вугледарській ОТГ -

Звернення міського голови у зв’язку із дією карантину у Вугледарській ОТГ

Сьогодні, коли коронавірус розповсюджується світом, ми розуміємо важливість вжиття рішучих заходів у боротьбі з поширенням вірусу і звикаємо жити в умовах карантину.
Щоб мінімізувати можливість поширення вірусу, створений міський штаб з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, читко і неухильно виконуються вимоги обласного штабу.
Наша головна мета – збереження здоров’я мешканців Вугледарської ОТГ. Для цього запроваджені додаткові заходи й обмеження по закладам освіти, медицини, культури, спорту, торгівлі, ринків, тощо. Припинені заняття у школах, також у дошкільних, позашкільних закладах, шкільних гуртках та секціях, ДЮСШ. Прийнято ряд рішень щодо життєдіяльності громади в умовах карантину.
На сьогодні ситуація стабільна і контрольована.
Насамперед хочу подякувати всім вугледарцям, приватним підприємцям, керівникам ОСББ які з розумінням поставилися і неухильно виконують рекомендації життя в умовах карантину.
Окрема подяка медичним працівникам, поліцейським, рятівникам, працівникам комунальних підприємств Вугледару, службовцям органів місцевого самоврядування та державним службовцям, які в надскладних умовах неухильно продовжують виконувати свої посадові обов’язки.
Вугледарські медики мають чіткий план й алгоритм дій щодо профілактики коронавірусу. На теперішній час вони забезпечені засобами захисту, необхідними медикаментами. В міському бюджеті передбачені додаткові кошти і здійснюється придбання всього необхідного для захисту і тестування здоров’я мешканців громади.
Вугледарське міське управління соціального захисту населення спільно з Територіальним центром соціального обслуговування організовує Швидку соціальну допомогу з доставки продуктів харчування або медикаментів.
Комунальні підприємства працюють у посиленому режимі для безперебійного забезпечення питною водою, водовідведення, опалення, вивозу сміття, прибирання території та обеззараження загальних місць.
Не піддавайтеся паніці, не слухайте і не розповсюджуйте чутки провокаторів! Користуйтеся достовірною інформацією з офіційних джерел. Постійно оновлюється інформація на офіційному сайті вугледарської міської ради, сторінках у Facebook, Telegram, Viber, здійснюється інформування громадян з системи оповіщення і гучномовців.
Зберігайте спокій, залишайтеся вдома і контролюйте місцезнаходження своїх неповнолітніх дітей, уникайте скупчень людей, ретельно і часто мийте руки або обробляйте їх антисептиком!
Ситуація на території Вугледарської ОТГ цілком стабільна і контрольована.
Все буде добре!
Разом переможемо!
джерело сторінка у Фейсбук міського голови
Пролистать наверх