Чоловіка не зупинили заходи адміністративного впливу – кривдник продовжував систематично ображати свою матір. За вчинення домашнього насильства агресору загрожує позбавлення волі. Про це повідомляє Волноваський районний відділ поліції.

Протягом тривалого часу домашній тиран знущався над своєю літньою матір’ю, завдавав фізичного болю, виганяв із дому. Майже в усіх випадках від рук сина страждає 81 річна мати. Правоохоронці виїжджали на всі виклики, вгамовували кривдника, проводили профілактичні бесіди та неодноразово притягували його до адміністративної відповідальності. Під час останнього випадку поліцейські вже не обмежилися приписами та протоколом. Цього разу домашній тиран понесе кримінальну відповідальність за свої дії.

За вказаним фактами слідчі відкрили кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст. 126-1 Кримінального кодексу України (Домашнє насильство). Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк до 2 років.

Шановні громадяни! Якщо ви відчуваєте, що вдома вас занадто контролюють чи обмежують вашу свободу, принижують та позбавляють права приймати самостійні фінансові рішення, шантажують дітьми або завдають вам фізичної шкоди – звертайтеся до поліції за номером 102. В жодному разі не замовчуйте такі випадки та не соромтеся про них розповісти.