За інформацією Головного Управління ДСНС України у Донецькій області, за період 19-25 липня на водоймах Донеччини загинули 8 людей.

20 липня о 07:11 до Головного управління надійшло повідомлення про нещасний випадок, який стався на місцевому ставку на околицях смт Шевченко Покровського району. Рятувальниками 9 Державного пожежно-рятувального загону Головного управління за допомогою пожежного багра та власних сил вилучили з поверхні водойми на відстані 5 м від берегу тіло затонулого чоловіка (анкетні дані встановлюються), та передали його працівникам Національної поліції.

20 липня о 22:15 до Головного управління надійшла інформація про те, що на території «Форест Парку», що розташований поблизу с. Графське Волноваського району, загубився чоловік, який пішов купатись у ставку.

21 липня до Головного управління надійшла інформація про затонулого чоловіка в річці Вовча с. Іскра Волноваського району, якого було вилучено місцевими мешканцями 20 липня року та передано працівникам Національної поліції.

Того ж дня до Головного управління надійшла інформація про затонулого чоловіка 1990 року народження в ставку «Піщаний кар’єр» м. Авдіївка, якого було вилучено місцевими мешканцями та передано працівникам Національної поліції.

22 липня до Головного управління надійшла інформація про нещасний випадок на Азовському морі, який трапився у с. Приморське Лівобережного району Маріуполя. Відпочиваючими людьми в прибережній зоні було виявлено у воді, жінку без ознак життя. Працівники швидкої медичної допомоги було констатовано смерть та передано працівникам Національної поліції.

Того ж дня, надійшло чергове повідомлення про затонулого чоловіка у водоймі наприкінці приватного городу у с. Семенівка, що розташоване на території Очеретинської війсково-цивільної адміністрації Покровського району. Тіло потопельника 1957 року народження було вилучено праціниками Національної поліції з відстані 4 м від берегу.

25 липня, на водоймах Донецької області загинули дві людини. Зокрема, нещасні випадки сталися на місцевому ставку у м. Часів Яр Бахмутського району, де мешканці вилучили з води на берег тіло потонулого чоловіка, 1988 року народження. Аналогічна подія сталася і на Голубих озерах у м. Лиман, де потонув чоловік 1966 року народження.

Рятувальники Донеччини наголошують, що для приємного відпочинку та задля попередження трагедій на воді, громадянам потрібно уважно обирати місце відпочинку та надавати перевагу виключно спеціально облаштованим пляжам. Основними перевагами таких місць є проведення обстеження дна, визначення акваторії для відпочинку та наявність постійного рятувального посту.