Станом на 4 квітня Донецька область займає 5 місце в Україні серед областей з найбільшою кількістю нових хворих на коронавірус за добу. Про це свідчить статистика Міністерства здоров’я України.

Зараз Донецька область знаходиться у «помаранчевій зоні«. У «червоній зоні» — Київ, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Чернівецька, Чернігівська.

Коефіцієнт виявлення випадків інфікування у Донецькій області становить 18,1% (при нормі <20%), рівень госпіталізації — 61,6% (при нормі <60%).

Якщо кількість нових захворювань за добу Донецьку область може бути переведено до «червоної карантинної зони». У «червоній зоні» карантину заборонено роботу закладів сфери громадського харчування, торгово-розважальних центрів, роботи ринку непродовольчих товарів, а також проведення масових заходів.

Якщо кількість нових випадків за тиждень перевищуватиме на 50% показники за аналогічний період та кількість нових випадків на території окремої територіальної громади перевищуватиме  70, громада має право вводити додаткові карантинні обмеження.