З  03 по 05 червня в м. Івано-Франківськ проходив чемпіонат України серед юнаків 2006-2007 р. н. та молодші з легкої атлетики. Від Донецької  області виступала збірна команда до складу якої ввійшло 25 спортсменів у супроводі 5 тренерів. З Вугледарської ДЮСШ до складу збірної увійшов наш спортсмен Кирило Волошин тренера Тетяни Савчук. Про це повідомляє ДЮСШ Вугледара.

Кирило неодноразово виборював призові місця в обласних змаганнях та має ІІ спортивний розряд з бігу на 800 м.

Даний чемпіонат був випробуванням для спортсмена, оскільки він вперше брав участь у змаганнях такого рівня. Змагання з бігу на 800м проходили в два етапи: кваліфікаційний відбір та фінальна частина змагань.  У кваліфікаційному відборі взяли участь понад 40 спортсменів. Їх завданням на даному етапі було показати найкращий час  для переходу до фінальної частини змагань. Кирило кваліфікацію пройшов  з результатом 2.06.43, і увійшов до фіналу.

У фінал з бігу на 800 м пройшло 8  хлопців з найкращим часом. За підсумком фінального з бігу наш спортсмен показав результат 2.09.73 і став нажаль четвертим, поступившись спортсмену з Рівненської області з результатом 2.08.0. Звісно це не найкращий результат спортсмена, та враховуючи сильні переживання на даному рівні змагань, він чудово виступив та готов підкоряти ще не одну спортивну вершину.