02.04.2021 делегація на чолі із заступником голови Донецької облдержадміністрації Юлією КОСТЮНІНОЮ відвідала Денний центр соціально — психологічної допомоги особам, постраждалим від насильства, у м. Вугледарі. Про це повідомляє Вугледарська міська рада.

Гості мали змогу не тільки ознайомитися із облаштуванням, елементами інклюзії та обладнанням центру, а й обговорити з міським головою та спеціалістами, що опікуються питаннями протидії насильству та надання соціально-психологічної підтримки, основні напрямки роботи, а також шляхи взаємодії з попередження, зокрема такого, вкрай негативного соціального явища, як домашнє насильство.

Проєкт реалізовано Агенцією розвитку Вугледара у співпраці з ГО «Інтеграція в майбутнє» в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії. Центр відповідає всім сучасним стандартам та вимогам доступності.

Основними завданнями денного центру є: надання комплексної соціально-психологічної та первинної правової допомоги постраждалим особам; виконання програм для постраждалих осіб відповідно до типових програм, затверджених Мінсоцполітики; організація та підтримка груп взаємодопомоги; організація та проведення семінарів і тренінгів для постраждалих осіб; проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання повторним випадкам насильства щодо постраждалої особи та формування нульової толерантності до його проявів у суспільстві.

Денний центр соціально — психологічної допомоги особам, постраждалим від насильства, функціонуватиме як структурний підрозділ Вугледарського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.