Портал Угледарской ОТГ
Новости, справки, расписания и информация Угледара и сел

Вугледарські атлети прийняли участь у обласних змаганнях з важкої атлетики

149

23-26 лютого в місті Краматорськ у спортивному комплексі Донбаської державної машинобудівної академії відбулися перші в 2021 році регіональні змагання з важкої атлетики – Кубок Донецької області серед чоловіків і жінок та чемпіонат області серед юніорів і юніорок до 20 років. Про це повідомляє Вугледарська ДЮСШ.

Усього протягом змагань у своїх вагових категоріях боролися 82 спортсмени, кращі з яких отримали кубки, медалі, грамоти управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

За результатами змагань вугледарські атлети посіли наступні місця: Віталій Саламаха у вазі 61 кг з результатом у сумі двоборства 212 кг та Ілля Нікітенко у вазі 55 кг з результатом у сумі двоборства 146 кг завоювали І місця у Кубку та І місця у чемпіонаті області. З результатом у сумі 145 кг вагової категорії 55 кг Василенко Денис завоював ІІ місця у Кубку та чемпіонаті області. Кристина Бородіна І місце у Кубку. Підсумкові командні місця на Кубку області серед жінок та чемпіонаті області серед чоловіків  з першої по третю сходинки відповідно посіли команди Бахмута, Вугледару та Білозерського, на чемпіонаті області серед юніорів до 20 років першою стала команда Білозерського, другою – Вугледару, третьою – Бахмута.