25 червня в приміщенні Вугледарської міської ради відбувся брифінг за участю керівництва відділення поліції № 2 Волноваського районного відділу поліції, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Вугледарської міської ради та керівника громадської організації «Циганське національне товариство «Ромен» у Донецькій області». Під час зустрічі обговорювались питання запобігання етнічним конфліктам та вжиття додаткових заходів щодо неупередженого ставлення до меншин. Взаємодія всіх зацікавлених сторін щодо попередження протиправних дій стосовно представників національних меншин є необхідною складовою безпеки та порядку. Про це повідомляє Вугледарське відділення поліції.
Крім того обговорювались взаємодія органів державної влади та ромських громадських організацій, гострі проблеми ромської громади міста Вугледар.
Керівництвом відділення поліції № 2 доведено позицію щодо недопущення вчинення протиправних дій стосовно представників національних меншин, етнічних груп та іноземців, наголошено на дотриманні принципів рівності та недискримінації.
Також, з метою профілактики, дільничні офіцери поліції відвідуватимуть місця постійного проживання ромів.
Поліцейські проводять превентивні заходи, спрямовані на запобігання бездоглядності дітей, недопущення втягнення їх у злочинну діяльність, запобігання домашньому насильству.
Перевірка місць мешкання представників ромської національності триває.