Перша психологічна допомога — це сукупність інструментів і засобів підтримки та практичної допомоги іншим. До навчання запрошуються мешканці/ки Вугледарської громади, діяльність яких тісно пов’язана із взаємодією з людьми. Адже такі професії потребують навичок надання елементарної підтримки і компетентних порад, прояву емпатії та стурбованості, вміння сформувати відчуття безпеки під час спілкування з іншими людьми, професійного реагування на будь-які емоційні прояви.

В рамках 4 онлайн-заходів учасникам/цям будуть надані базові навички для того, щоб вони мали можливість ідентифікувати проблему того, хто звернувся за допомогою, надати підтримку та, за необхідністю, безпечно спрямувати людину до відповідного фахівця.

По закінченню навчання ви не станете професійним психологом. Проте ви станете хелпером — людиною, яка зможе надати первинну психологічну підтримку не тільки при виконанні професійних обов’язків, але і своїм близьким.

Проєкт Центр психологічних послуг «Рецепти щастя» реалізується ГО «Інтеграція в майбутнє» за технічного адміністрування ГО «Взаємодія-плюс» у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Реєстрація на заходи за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1Ty9ZfnsZbixquKXNejdSq6X4joS0cl6rZA-a-JGjP9s/viewform?edit_requested=true