4 червня Вугледарська міська рада рішенням №7/71-7 затвердила цільові програму «Шкільний автобус» на 2021 рік. Вона передбачає вирішення проблеми підвезення учнів з віддалених населених пунктів до місць навчання, у томи числі придбання ще одного шкільного автобусу.

На території Вугледарської  міської територіальної громади (далі громади) за межею пішохідної доступності до закладів освіти потребують підвезення учні, діти та педагогічні працівники, які проживають у селі.

Належна організація підвезення учнів, до загальноосвітніх навчальних закладів сприятиме реалізації плану оптимізації діяльності загальноосвітніх закладів, створенню умов для безпеки дітей, збереження їх здоров’я, ефективному використанню бюджетних коштів, кадрового потенціалу педагогічних працівників, удосконаленню мережі освітніх закладів, а також розширить можливість для гурткової та позакласної освіти.

Виконання програми дає змогу придбати шкільний автобус для поповнення і оновлення існуючого парку шкільних автобусів; забезпечити підвезення 100 % учнів, вихованців та педагогічних працівників; створити оптимальну мережу загальноосвітніх навчальних закладів та належні умови для здобуття учнями повної загальної середньої освіти у сільській місцевості; забезпечити соціальний захист учасників освітнього процесу, припинити негативні процеси в соціальній сфері села, досягти позитивних зрушень у забезпеченні життєдіяльності сільського населення.

Середні витрати на придбання 1 автобусу становлять 1850000 грн.