Портал Угледарской ОТГ
Новости, справки, расписания и информация Угледара и сел

«Відкриваємо нові горизонти разом!»: Вугледарській центр зайнятості долучився до масштабного заходу

34

23 квітня 2021 Вугледарський міський центр зайнятості долучився до проведення в дистанційному форматі широкомасштабного загальнообласного заходу «Відкриваємо нові горизонти разом!». Метою цього заходу є прискорення працевлаштування незайнятого населення, задоволення потреб роботодавців у робочій силі, підвищення рівня інформованості населення щодо нових можливостей державної служби. Про це повідомив Вугледарській міський центр зайнятості.

В онлайн-зустрічі приймали участь 5 роботодавців, які надали можливість здійснити онлайн-подорож на підприємства міста та ознайомили учасників заходу з актуальними вакансіями.

Фахівці Вугледарського МЦЗ презентували профорієнтаційні ресурси служби зайнятості, а також можливості професійного навчання у закладах освіти регіону, в тому числі в центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Друга частини онлайн-заходу була насичена змістовним діалогом пошукачів роботи з фахівцями Вугледарського МЦЗ та роботодавцями, проведенням майстер-класів.

Сподіваємося, що отримана інформація мотивувала шукачів роботи до активних дій, які обов’язково дадуть позитивний результат! Адже правильно зорієнтуватися на ринку праці, знайти гідну роботу, систематизувати інформацію про вакансії для успішного професійного старту – основні пріоритети ярмарку.

Вам также могут понравиться