ГО «Інтеграція в майбутнє» в рамках грантового проекту «Локальний вплив на глобальну безпеку.»,  що реалізовується за технічного адміністрування ЗУРЦ у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Королівства Нідерландів, оголошує відкритий тендер на закупівлю та монтаж обладнання  системи відеонагляду.

 

Дата оголошення про тендер: 20.09.2021 р.

Кінцевий термін прийому пропозицій: до 24.00 год 03.10. 2021 року

Термін подання тендерних пропозицій:  14 днів.

Предметом закупівлі є обладнання та його монтаж, а саме:

 

Мережевий відеореєстратор UNIVIEW NVR301-08S3-P8 1 шт.
IP-відеокамера вулична роботизована Uniview Speed Dome IPC6222ER-X20P-B 2 шт.
IP-відеокамера вулична Uniview IPC2124LR5-DUPF28M-F 5 шт.
Жосткий диск 4Tb Western Digital Purple, SATA3, 64Mb, 5400 rpm 1 шт.
POE ІНЖЕКТОР FOXGATE PI102 СТАНДАРТУ 802.3AF / AT 5 шт.
POE ІНЖЕКТОР ІНДУСТРІАЛЬНИЙ 90ВТ HONGRUI HR-BTG-N901 2 шт.
Антивандальний оптобокс 7 шт.
Кріплення для шафи на опору 7 шт.
Комплект комплектуючих та витратні матеріали для монтажу та комутації 7 шт.
Кріплення для камери на опору 2 шт.
Комутаційна коробка для відеокамер 5 шт.
Монтаж та підключення системи відеоспостереження 1 послуга

Детальний опис товарів/послуг, що оголошуються

Постачальник не має бути платником ПДВ (податки та збори (в тому числі ПДВ) повинні бути включені до ціни товару та загальної суми  і не повинні бути винесені окремим рядком).

Строк надання товарів/ послуг: протягом _14__ днів від дати підписання Договору поставки.

У вартість послуг повинна бути включена доставка товару до місця призначення:              м. Вугледар, вул. 30 річчя Перемоги, 16 та його монтаж згідно схеми розташування камер, що додається.

Вимоги до постачальника товарів/послуг – учасника тендеру

До участі у тендері запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України: постачальники будівельних матеріалів, що мають  досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення торгівлі/надання послуг, заявлений товар у наявності на складі у вказаній кількості, можливість здійснити доставку у вказаний строк за зазначеною адресою та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна/ акт виконаних робіт)

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

  1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
  2. Копія документу, що підтверджує податковий статус
  3. Тендерна пропозиція, заповнена за зразком (додається);
  4. Оригінал Рахунка-фактури
  5. Зразок договору

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

  1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;
  2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення
  3. Якість опису товару та відповідність очікуванням організатора
  4. Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання товарів/послуг

Тендерні процедури

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою fsorokin@gmail.com до 30.09.2021 року.

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг/передачі товару

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та у відсканованому (електронному вигляді, у форматі PDF) надіслані учасником організатору тендеру до _24.00 год 03.10. 2021 року на електронну адресу grants@zurc.org з зазначенням у темі ел. листа “ГО «Інтеграція в майбутнє» Відкритий тендер: «Закупівля обладнання для створення системи відеонагляду», а також у письмовій формі (у запечатаному конверті) за адресою: м. Вугледар, вул. Трифонова 36/18 у строк до _24.00 год 03.10.2021 року.  Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 24.00 години 03.10.2021 року, розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця тендеру, відбудеться організатором тендеру після фінансової та технічної оцінки запропонованих тендерних пропозицій згідно істотних критеріїв (умов) відбору, які зазначені у даному тендерному оголошенні, але не пізніше 06.10.2021 р.

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців.

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Контактна особа:_Сорокін Федір____ телефон__+380 50 181 42 78___