В центрі розвитку підприємництва Вугледарського міського центру зайнятості 26 травня відбувся вебінар для безробітних, які зацікавилися можливістю відкриття власної справи, за участю соціальних партнерів. Про це повідомили у Вугледарському міському центрі зайнятості.

«Кожний бізнес розпочинається з бізнес-ідеї. Вибір бізнес-ідеї – це один з найважливіших етапів у створенні власної справи. Слід досить серйозно підійти до вибору тієї справи, якою ви плануєте займатись», — зазначила фахівчиня з профорієнтації Тетяна Бурак.

Теоретична частина вебінара включала ознайомлення з пріоритетними напрямками розвитку підприємницької діяльності. Робота була сфокусована на двух аспектах: «Як з купи ідей обрати діючу» та «Як скласти бізнес стратегію».

Учасники відпрацювали складання розділів бізнес-плану, особливу увагу приділили фінансовій частині та ознайомились з діючими грантовими програмами. Представниця Вугледарської ДПІ ГУ ДПС Донецької області Людмила Проценко поінформувала щодо правильного вибору системи оподаткування.

Учасники вебінару отримали кваліфіковані індивідуальні консультації з питань організації та ведення бізнесу.