Портал Угледарской ОТГ
Новости, справки, расписания и информация Угледара и сел

Укрпошта переходить на наземне сполучення з Білорусcю

51

Укрпошта продовжує доставляти відправлення в напрямку Білорусі з України. Доставка посилок відбуватиметься наземним автотранспортом. Про це повідомила прес-служба Укрпошти.

Компанія не використовуватиме авіатранспорт для доставки відправлень до Білорусі у зв’язку із ухваленим 25 травня рішенням уряду про те, що Україна припиняє авіасполучення з Білоруссю з 00:00 26 травня. Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль та міністерство інфраструктури.

Укрпошта також надасть можливість «Белпошті» відправляти посилки до українських клієнтів. Щомісяця з України до Білорусі відправлялося до 10 тисяч посилок, дрібних пакетів, листів і майже така ж кількість відправлень надходила до України.

Крім того, Укрпошта забезпечить транзит відправлень інших пошт світу до Білорусі наземним транспортом. І також продовжить виконання спільного проекту з Windrose Airlines для міжнародного мобільного маркетплейсу Joom в рамках якого виконуються регулярні вантажні чартерні рейси з Гонконгу до Києва із подальшим транспортування частини відправлень для Молдови та Білорусі.

Через зміну способу доставки можливі зміни у строках доставки відправлень до Білорусі.

Приносимо вибачення за тимчасові незручності.

Нагадаємо, що вичерпну інформацію про терміни доставки можна отримати на сайті Укрпошти.

Вам также могут понравиться