13 березня в 11:00 у Центрі громадського простору Sova для учасників та учасниць локального аналізу в рамках проекту «Життя на межі миру: від громадських ініціатив до громадської безпеки в громадах» проведуть тренінг «Підготовка проектів до «Бюджету участі». Для участі у тренінгу потрібно зареєструватись, написавши у viber 0665472983.

Під час дослідницької прогулянки учасники та учасниці локального аналізу виявили проблеми у місту, які можливо вирішити самостійно, користуючись таким інструментом, як «Бюджет участі».

Бюджет участі – це новий інструмент, який дає змогу мешканцям міста, громади самостійно вирішувати, як покращити життя у своєму населеному пункту. Для цього достатньо виявити проблему, скласти та подати проект до участі у конкурсі. Виграні проекти реалізуються за рахунок бюджету громади.

Проєкт «Життя на межі миру: від громадських ініціатив до громадської безпеки в громадах» реалізується спілкою Громадські Ініціативи України у партнерстві з організацією ГО «Точка Доступу» у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Данії, Швейцарії та Швеції.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.