Як говорити так, щоб розуміти один одного? Чому після розмови ви не відчуваєте, що вас почули, зрозуміли? Про це та багато іншого учасники та учасниці локального аналізу дізнаються, відвідавши тренінг «Як говорити, щоб тебе почули», що відбудеться в центрі громадських ініціатив SOVA.

Увага! Зміна дати проведення тренінгу з 6-го на 7-е березня. Час початку 12:00. Попередній запис здійснюється через viber +30665472983.

З одного боку, якщо щось не подобається, можна звинувачувати усіх навколо – продавця у магазині, лікаря, владу, або навіть сусіда. Але з іншої сторони можна домовлятися: інколи достатньо просто запитати про причину, вміти слухати та чути співрозмовника, доносити свою думку.

Учасники та учасниці локального аналізу дізналися, що у місті існують такі проблеми, вирішення яких можливо тільки завдяки ефективної та рівної комунікації. Завдяки підтримці організаторів, в рамках швидкого вирішення проблем, учасникам локального аналізу проведуть тренінг «Як говорити, щоб тебе почули», який відбудеться в рамках проекту «Життя на межі миру: від громадських ініціатив до громадської безпеки в громадах».

Проєкт «Життя на межі миру: від громадських ініціатив до громадської безпеки в громадах» реалізується спілкою Громадські Ініціативи України у партнерстві з організацією ГО «Точка Доступу» у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Данії, Швейцарії та Швеції.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.