В рамках проєкту «Навчально-практичний курс «Школа нуль відходів» у Вугледарську громаду закуплять обладнання для моніторингу якості повітря та аналізу води. Про це 26 липня під час засідання робочої групи з громадської безпеки та згуртованості повідомила керівниця проекту Світлана Мильникова, голова громадської організації «Спілка молоді Вугледара».

За словами керівниці проєкту, разом з экспертами було підібране обладнання, яке максимально відповідає умовам нашої громади.

Учасники та учасниці проєкту зможуть виїжджати в населені для проведення аналізу якості води та повітря будут, аналізувати дані та транслювати онлайн на сайт чи мобільний додаток.

Проєкт «Навчально-практичний курс «Школа нуль відходів»  направлений на сприяння підвищенню рівня соціальної згуртованості навколо проблеми екологічної безпеки. Проєкт передбачає проведення тренінгів «Основа Zero waste», «Громада, яка компостує», «Енергоефективність та відновлювальна енергетика, екологічної гри-тренінгу «Дипломатика», створення дорожньої карти по втіленню принципів «Нуль відходів» у громаді та МК по реюзу «Нове життя старим речам».

Проєкт буде впроваджуватися за результатами конкурсу грантів «Посилення соціальної згуртованості у цільових громадах Донецької та Луганської областей», що виконується за договором між Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) та Фондом розвитку
громадських організацій «Західноукраїнський ресурсний центр» в контексті Програми ООН із
відновлення та розбудови миру.

Проєкт Навчально-практичний курс «Школа нуль відходів» реалізується ГО «Спілка молоді Вугледара» за технічного адміністрування ЗУРЦ у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції