У Вугледарі активно проводяться роботи з викошуванням амброзії — єдиним існуючим на сьогодні способом боротьби з  рослиною. Про це під час засідання робочої групи з громадської безпеки та згуртованності повідомив Вербовський Максим, голова робочої групи, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Серед актуальних проблем, які є зараз, виділяються проблеми з окремими ОСББ, та нестача людей, готових до спільної боротьби з алергічними рослинами. Але всі ці проблеми будуть вирішено.

За словами голови робочої групи, є велика проблема з хащами амброзії біля лікарні та на пустирі (за першим відділенням «Нової пошти» — ред.). Зараз неможливо викосити рослинність тими косами, які є, тому вирішується питання до застосування спеціальної техніки. На територію військових, біля міської лікарні, мають доступ тільки військові.

«Територія польоту пильці амброзії складає 20 км, тому знищення рослини тільки у Вугледарі не допоможе людям, що страждають на алергію. Але це питання також вирішується» — голова робочої групи Максим Вербовський.