22 вересня на спортивному майданчику навчально-виховного комплексу «МРІЯ» міста Вугледар відбувся Всеукраїнський олімпійський урок. Учасниками заходу стали юнаки та дівчата 2009-2011 року народження. Про це повідомляє Відділення Національного олімпійського комітету комітету України у Донецькій області.

На початку заходу юних спортсменів привітали: заступник директора дитячо-юнацької спортивної школи Тетяна Савчук, начальник відділу у справах фізичної культури і спорту Вугледарської міської ради Альбіна Панасенко, які побажали всім здоров’я, гарного настрою та позитивних вражень.

Захід розпочався з олімпійської руханки, яку провела провідна спортсменка з легкої атлетики Діана Чабанюк, об’єднавши всіх та зарядивши наснагою.

У цей день усі учасники заходу мали нагоду продемонструвати свої здібності в швидкості та спритності. Команди по 10 юних спортсменів (борці, легкоатлети, футболісти) взяли участь в змагання з легкої атлетики за програмою IAAF «Дитяча легка атлетика».

Програму змагань склали вісім естафет: «Веселий обруч», «Шашки», «Стрибунець», «Слалом», «Біг з бар’єрами», «М’яч над головою», «Перехресні стрибки», «Метання списа». Діти проявили згуртованість, взаємоповагу, дружбу і отримали позитивні емоції та чудовий настрій.

Команди нагороджені грамотами та медалями.