12 серпня на площі міста біля Вугледарського міського культурно-дозвіллєвого центру відбувся загальнообласний ярмарок для молоді «Обираємо майбутнє разом!». Про це повідомили у Вугледарському міському центрі зайнятості.

Захід присвячений Міжнародному Дню молоді та проводиться за ініціативою Донецького обласного центру зайнятості.

У ярмарку взяли участь навчальний заклад міста – Вугледарський фаховий коледж Донецького державного університету управління, представники роботодавців, соціальні партнери.

Підвищення рівня інформованості населення щодо послуг та можливостей служби зайнятості, підбір кандидатів на вакантні посади, спілкування зі своїми майбутніми роботодавцями, проходження профорієнтаційних тестів — ці та інші питання вирішувались в ході проведення ярмарку. Пошукачі роботи отримали корисні поради фахівців центру зайнятості з питань пошуку роботи, сервісів служби зайнятості, складання порфоліо. Ярмарок пройшов у форматі активного спілкування між роботодавцями та учасниками заходу.

«Сподіваємося, що ярмарок для молоді стане стартовим майданчиком у побудові власної кар’єри та сприятиме одержанню гідної роботи», -зазначила директор Вугледарського міського центру зайнятості Раїса Краснопольська. У ході ярмарку були представлені вироби фізичних осіб-підприємців, книжкова експозиція з вибору професій.