8 вересня 2021 року міським відділом освіти організовано та проведено спортивно-масові заходи, присвячені 78 — річниці з Дня визволення Донбасу. Команди учнів дев’яти закладів загальної середньої освіти Вугледарської міської територіальної громади взяли участь у міській легкоатлетичній естафеті серед учнів 8-9 та 10-11 класів, у змаганнях з міні-футболу серед учнів 5-6 класів та у змаганнях з малюкболу серед учнів 7 класів. Учасники змагань продемонстрували швидкість, силу, витривалість, спритність. Про це повідомляє Вугледарській міський відділ освіти.
Команди-переможиці нагороджено кубками, грамотами, медалями, інші команди – дипломам за участь у заходах. У легкоатлетичній естафеті серед 8-9 класів першою стала Вугледарська ЗОШ І-ІІІ ст. №2, друге місце посів Вугледарський НВК «МРІЯ», третє – Вугледарський НВК. У естафеті серед 10-11 класів перше місце завоював НВК «МРІЯ», друге – Вугледарська ЗОШ № 2, третє – Вугледарський НВК.
У змаганнях з міні-футболу серед учнів 5-6 класів перемогу здобула команда Вугледарського НВК «МРІЯ», друге місце — команда Вугледарської ЗОШ №2, третє – команда Вугледарського НВК.
З перемогою у змаганнях з малюкболу ми раді вітати команду Степненського ЗЗСО, друге місце посіла Вугледарська ЗОШ № 2, третє – Вугледарський НВК «МРІЯ».