20 лютого в місті Вугледар Молодіжна рада Вугледарської міської ради, громадська організація «Креативна платформа IT Start» у партнерстві з ГО «Спілка молоді Вугледара» проведуть локальний аналіз серед молоді на тему невдоволення  мешканців рівнем благоустрою.

Для локального аналізу було обрано метод «дослідницька прогулянка». Цей метод дозволяє за допомогою фотографії досліджувати проблеми, які наразі існують, а також шукати потенційні можливості для їх ефективного вирішення. Проведення подібних заходів дозволяє владі не тільки виявити проблему, що наразі існує в громаді, а й знайти шляхи її вирішення, залучаючи мешканців.

Для участі у локальному аналізі запрошені підлітки та молодь, віком 12-20 років, яких будуть супроводжувати та підтримувати ментори.

Проєкт «Життя на межі миру: від громадських ініціатив до громадської безпеки в громадах» реалізується спілкою «Громадські ініціативи України» у партнерстві з організацією «Точка доступу» у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Данії, Швейцарії та Швеції.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.