Портал Угледарской ОТГ
Новости, справки, расписания и информация Угледара и сел

У Вугледарі пропонують присвоїти бульвару Шахтарський ім’я Михайла Бугари

28

Вугледарська міська рада ініціює громадське обговорення щодо присвоєння бульвару Шахтарському в місті Вугледарі Донецької області імені Михайла Бугари. Про це повідомляє Вугледарська міська рада.

Громадське обговорення буде проходити у формі електронних консультацій з 01 лютого 2021 року по 31 березня 2021 року.

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає. Юридичні особи подають пропозиції (зауваження) у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження. Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

Строк подання пропозицій (зауважень) — з 01 лютого 2021 року по 31 березня 2021 року.

Поштова адреса та (або) адрес електронної пошти, номер телефону для подання пропозицій (зауважень) — 85670, м. Вугледар, вул. 30-річчя Перемоги, 16; vmr@vugledar-rada.gov.ua, телефони: 0627364054, 0627365219.

Бугара Михайло Іванович 25 років очолював шахту «Південнодонбаська №1». Окрім керівництва великим підприємством, за ініціативи та підтримки  Михайла Івановича було зроблено багато проектів для нашого міста:

  • база відпочинку «Шахтар» на Азовському морі;
  • будівництво малоповерхового мікрорайону (коттеджи) у Вугледарі;
  • будівництво спортивного футбольного поля біля ДЮСШ;
  • капітальний ремонт приміщення концертної зали (нинішнього КДЦ Вугледара) та багато іншого.

Бугара Михайло Іванович — людина-легенда з іменем якої пов’язана ціла епоха розбудови, розвитку та життєдіяльності Вугледара.

Бугара М.І. помер у 2020 році. За його бажанням був похований на міському кладовищі м. Вугледара, поруч з алеєю, де поховані загиблі гірники підприємтсва.

Вам также могут понравиться