Портал Угледарской ОТГ
Новости, справки, расписания и информация Угледара и сел

У Вугледарі пройшов турнір з міні-футболу присвячений пам’яті Романа Бутенка

24

06 лютого в місті Вугледар відбувся  традиційний турнір з міні-футболу серед дітей 2012-2013 років народження,  присвячений пам’яті Романа Бутенка. Про це повідомляє ДЮСШ Вугледара.

На початку турніру усіх учасників привітав директор ДЮСШ Вугледарської міської ради Микола Сорока. Також, під час відкриття з особливостями проведення турніру всіх ознайомив головний суддя змагань тренер–викладач з футболу – Андрій Савчук. Свою майстерність та волю до перемоги, спортивний азарт та злагоджену командну гру демонстрували шість збірних команд  Вугледарської ДЮСШ — спортсмени команд Вугледару, сел Павлівки та Степне.

Ігри пройшли за двома групами — команди які посіли треті місця у своїй групі боролися за 5-6 місце (Вугледар 2013(ІІ) — с.Степне, рахунок 6:4), другі місця за 3-4 місце (Вугледар 2013(І) – с.Павлівка, рахунок  2:7), перші місця провели матч за 1-2місце (Вугледар 2012(І) – Вугледар 2012(ІІ), рахунок 4:4). Потім була серія пенальті, де команді  Вугледар-ІІ пощастило більше.

Призерів змагань відзначено грамотами. З нетерпінням очікуємо на нові зустрічі на футбольних полях та бажаємо насиченого спортивного життя, динамічних матчів, впевнених перемог!

Вам также могут понравиться