16 квітня команда добровільних «помічників весни» зібралася  на майданчику біля міського культурно-дозвільного центру задля висадження дерев та наведення порядку у Вугледарі. Запорукою гарного настрою стала ранкова танцювальна розминка від зразкового хореографічного колективу «Ефект». Про це повідомляє Вугледарська міська рада.

Впродовж акції зелені насадження були висаджені біля пам’ятника Тарасу Шевченко, на території міського культурно-дозвільного центру, молодіжного центр «МІКС», а також проведені роботи з впорядкування території Молодіжного парку, майданчика з антивандальним спортивним обладнанням.
По завершенні еко-акції учасники не тільки мали змогу поспілкуватися під час кава-паузи у молодіжному центрі «МІКС», але й отримати пам’ятні подарунки від міжнародних партнерів.
До речі, чудовий і різноманітний посадковий матеріал був спеціально відібраний для нашого міста. Прийде час, підростуть смарагдові туї, розкладуть сині, жовті, оксамитово — зелені лапи ялівці, вдягнуть білосніжне вбрання нареченої спіреї , милуватимуть очі лютеус і лаванда.
Участь у заходу прийняли: комунальноме підприємство «Благоустрій»; Вугледарське відділення поліції; молодіжний центр «МІКС»; Центр «Спорт для всіх», міська публічна бібліотека, бібліотека для дітей, міський культурно-дозвіллєвий центр, зразковий хореографічний колектив «Ефект», студентська молодь Вугледарського фахового коледжу ДонДУУ, громадські організації «Студія ідей 78», «Союз ветеранів Афганістану (воїнів – інтернаціоналістів) міста Вугледара», управління міського господарства, відділ у справах сім’ї та молоді ВМР, відділ у справах фізичної культури і спорту ВМР, відділ з питань внутрішньої та інформаційної політики Вугледарської міської ради та всім небайдужим мешканцям нашого міста.

«Особиста подяка міському голові Андрію СІЛИЧУ, першому заступнику міського голови Євгену МАТВІЄНКО, начальнику управління міського господарства Ярославу МИРОНЕНКО і нашому постійному міжнародному партнеру – Програмі ООН з відновлення та розбудови миру.» — зазначено у повідомлені.