10 лютого 2021 року заступник начальника Волноваського районного відділу поліції Євген Селін відвідав  місто Вугледар, де презентував проєкт Нацполіції, який вже успішно працює на території Волноваського району. На апаратній нараді  Вугледарської міської об’єднаної територіальної громади обговорили майбутнє втілення проєкту, його умови і етапи. Про це повідомляє Волноваський відділ поліції.

Поліцейський офіцер громади — співробітник, який об’єднує в собі функції одразу чотирьох поліцейських: дільничного, патрульного, співробітника ювенальної превенції та дозвільної системи, який працює за окремим планом та не залучається до загальних заходів територіального підрозділу поліції. Головне завдання поліцейського офіцера громади – орієнтуватися на потреби місцевого населення, підтримувати постійний контакт з мешканцями, щоденно забезпечувати порядок на своїй території, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень.

Також майор поліції відповів на всі питання, що хвилювали місцеву владу. У підсумку презентації керівництво Вугледара повідомили, що готові до співпраці з поліцією Донеччини.

«Ми сподіваємося на плідну співпрацю з головами громад, соціальними службами в громадах, громадськими організаціями та активними мешканцями. Адже попереду перед поліцейськими стоять завдання по впровадженню безпекових проєктів в громадах для створення дійсно безпекового середовища для мешканців»,- зазначив Євген Селін.