Використані шприци та приладдя для виготовлення наркотиків вилучили поліцейські у мешканця Вугледара. Правоохоронці мають докази не тільки його причетності до зберігання наркотиків, а також до надавання своєї квартири знайомим наркозалежним особам для спільного вживання дезоморфіну. Про це повідомляє Волноваський районний відділ поліції.

До оперативників Волноваського районного відділу поліції надійшла інформація, що мешканець Вугледара перетворив свою оселю на місце збору нарколюбителів. У його будинку поліцейські виявили наркотичні речовини та пристрої для їх приготування.

У результаті слідчих дій при проведенні обшуку, правоохоронці вилучили достатню кількість речових доказів, що підтверджують причетність 39-річного чоловіка до незаконної діяльності: шприці з ймовірно наркотичною речовиною та приладдя для виготовлення наркотиків.

Разом з господарем в оселі знаходились ще його приятелі. Усі присутні перебували в стані наркотичного сп’яніння.

Усі речові докази відправлено на експертизу.

За фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 317 «Організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів». Засновнику притону загрожує покарання у вигляді позбавлення волі терміном до п’яти років.