Домашнє насильство — серйозне порушення прав людини, масштаби якого нерідко приховані. Це не лише фізичне чи сексуальне насильство, це економічні утиски та психологічний тиск – образи, залякування, заборона спілкуватися з рідними, приниження.
Домашнє насильство — не приватна справа сім’ї. Це кримінальний злочин!
Вкрай важливо, щоб люди вміли розпізнавати домашнє насильство та чітко розуміли алгоритм дій – що робити, куди звернутися за допомогою.
Саме з цією метою у Вугледарі невдовзі розпочне роботу Денний центр соціально-психологічної допомоги особам, постраждалим від домашнього насильства та насильства за ознаками статі. Центр відповідає всім сучасним стандартам та вимогам доступності.
Реалізація проєкту здійснюється ГО «Агенція розвитку Вугледару» разом з ГО «Інтеграція в майбутнє» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.
Проблема насильства стоїть дуже гостро і вирішити її можливо тільки об’єднавши зусилля органів правопорядку, правозахисних та громадських організацій, місцевої влади.
Тож працюємо…
Разом переможемо!
Андрій Сілич