04 червня Вугледарський міський центр зайнятості разом з Молодіжним центром «Мікс» провели захід для молоді «Знайдемо роботу разом». Про це повідомили у Вугледарському міському центрі зайнятості.

Аби молодь була успішною, тобто конкурентноспроможною, активною, готовою набути нові знання, проявити лідерські якості — таку мету мали організатори при підготовці заходу.

Надати нові можливості молоді для працевлаштування, для реалізації свого потенціалу допомогали роботодавці шляхом презентацій, відеопрезентацій, надання консультацій. Відбулося запрошення молоді на стажування, практику та співбесіду. Для розвитку вміння презентувати себе, відпрацювання рольових моделей взаємодії в команді фахівцями центру зайнятості та молодіжного центру були організовані майстер-класи за принципом «Ми знаємо, як це робити. Ми навчимо Вас».

Упродовж заходу фахівці центру зайнятості ознайомили учасників з новітніми сервісами Донецької служби зайнятості, інтерактивною мапою вакансій та відеорезюме шукачів роботи, мобільними додатками. Також у рамках заходу відвідувачі мали нагоду ознайомитися з виставкою декоративно-прикладного мистецтва.